اخبار,هشدار شمخانی


اخبار سیاسی - هشدار شمخانی به کشورهای منطقه:
اگر آمریکا علیه ایران غلطی کند، ما شما را می زنیم

رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و مشاور عالی وزیر کشور گفت: باید اراده، ایده، اندیشه، ایمان و آمادگی خود را در برابر دشمنان به دنیا نشان دهیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈسیدرضا اکرمیˈ چهارشنبه شب در چهارمین یادواره 83 شهید پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) کوی طهماسبی شهرستان گرگان افزود: اگر خدائی نکرده آمریکا در منطقه ماجراجویی کند و یا دیگران به نمایندگی از او دست به چنین اقداماتی بزنند، ملت ایران، بیشتر از دوران هشت سال جنگ تحمیلی خود را نشان می دهند.

به گفته وی، اوباما، جان کری و نتانیاهو در اجلاس ساوان شرکت کردند و اوباما بار دیگر اعلام کرد که در برابر ایران، همه گزینه ها، به خصوص گزینه نظامی روی میز است، اما خودش خوب می داند که نمی تواند آن را اجرائی کند.

وی تصریح کرد: دیگر چه توطئه ای آنان می خواهند انجام دهند که تاکنون انجام نداده اند، هشت سال با ما جنگیدند و نتوانستند، تخطی به این نظام و کشور کنند، حال اگر باز هوسی در سر دارند، این گوی و این میدان آماده است و می توانند امتحان کنند.

وی ادامه داد: ما درست است که در داخل مشکلات زیادی داریم و اشکال به کارها زیاد است، اما اگر خدائی نکرده جنگی رخ دهد، ملت ما که به خوبی این نظام و انقلاب و خون های شهدائی که به پای این نهال ریخته شده را به خوبی می فهمند و مجدانه در طول 35سال همیشه امتحان خود را پس داده اند، بیشتر از گذشته در برابر آنان خواهند ایستاد.

مشاور عالی وزیر کشور افزود: ما به دنیا می گوئیم که اگر سال 1359 جنگ علیه ما شروع شده، جمعیت کشور ما 35 میلیون نفر بود و الان دو برابر شده و اگر آن روز اگر قدرت نظامی نداشتیم، امروز به توانمندیهای بزرگی دست یافته ایم و در کنار ایمان و اراده به خوبی از پس آنان بر خواهیم آمد.

اکرمی گفت: نباید با هم و با مردم شوخی کنیم که مشکلات و اشکالات، بیکاری، گرانی، تورم، افزایش آمار طلاق و افزایش سن ازدواج درکشور نداریم، اما اگر آنان بخواهند به ارکان جمهوری اسلامی ایران یعنی ˈاستقلال، آزادی، جمهوری اسلامیˈ و در راس آن ˈولایت فقیه، قرآن و مهدی آل محمد (ص)ˈ خدشه ای وارد کنند، به خدای رسول الله سوگند که جمعیت آماده، فداکار و ایثارگر امروز ما بیشتر از سال 1359 خواهد بود.

به گفته رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، امروز دبیر شورای عالی امنیتی ملی ما دریادار ˈشمخانیˈ است که چندی پیش در سفر به کشورهای منطقه به آنان هشدار داده بود، اگر آمریکا علیه ایران غلطی کند، ما شما را می زنیم، زیرا دیگر ما امروز ابزار، اراده و آمادگی کامل داریم.

وی اظهار کرد: اما دنیا بداند که ما اهل جنگ و جدل و غوغا نیستیم، بلکه اهل مذاکره هستیم، پای میز مذاکره می رویم، حداقل را می پذیریم و از حداکثرهای خود می گذریم، اما اگر با موجودیت ما برخورد شود، با موجودیت شما برخورد می کنیم.

وی با اشاره به این که حواس همه جمع باشد، من با آگاهی و دانائی حرف می زنم و با گذشت 71 سال سن خالی بندی از من بر نمی آید، یادآور شد: اگر کسی با موجودیت ما برخورد کند، آبی برای او گرم نمی شود، ما بنا داریم در ژنو در خصوص انرژی هسته ای مذاکره کنیم و دنیا بداند، ما اهل منطق هستیم و قدرت ما بر پایه منطق می باشد.

اکرمی ادامه داد: همه دنیا، داد و بیدادهای بیخود اوباما، جان کری و اسرائیل را می بینند و آنان می دانند که ایران در ژنو چهره ای از خود نشان داد که ایران جنگ طلب و آشوبگر نیست و به نوعی دیگر آنان خلع سلاح شده اند و امروز الکی شلوغ می کنند.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری افزود: جان کری خود امروز به کنگره اعلام کرده که تحریم ها را علیه ایران تشدید نکنیم، زیرا اگر این کار صورت گیرد، بهانه دست ایران داده ایم و ایران به ادامه مذاکره تن در نخواهد داد، شلوغی نکنیم و بگذاریم همه راستی آزمائی کنیم.

به گفته اکرمی، همه آنان خود به خوبی می دانند که ما دنبال بمب اتم نیستیم، در اجلاس ژنو ایران در مقابل 6 قدرت دنیا (آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، روسیه و چین) و خانم ˈاشتونˈ سخنگو و مسئول اتحادیه اروپا (شامل 28 کشور) ایستاد و به همین دلیل نمی توانند این مساله را قبول کنند.

وی ادامه داد: با این همه مسائل، عده ای متاسفانه موضع گیری های می کنند که بدور از انصاف است، مگر رهبری نفرمودند که این ها فرزندان و سربازان انقلاب هستند، ما نمی گوئیم، ظریف معصوم و بی اشتباه است، هیچ انسانی دیکته اش 20 و بدون اشتباه نیست، اما او به خوبی توانست در برابر این قدرت ها ایستادگی کند.

وی تاکید کرد: کمی انصاف داشته باشید، به یکدیگر نه دو نفر بلکه همه با هم کمک کنیم، به جای مچ گیری، دست هم را بگیریم و به جای در برابر هم ایستادن در کنار هم بایستیم.

اکرمی اظهار کرد: برگزاری این یادواره های شهدا، برای ما حجت است و ما باید پرچم اهتزاز در آمده توسط 200 هزار شهید را با نگه داشتن یاد ایثارگری ها و فداکاری های آنها، برافراشته نگه داریم، ما باید شهدا را تکریم کنیم و از آنان و خانواده هایشان قدردانی کنیم.

مشاور عالی وزیر کشور با اشاره به سخنان امام راحل مبنی بر این که وصیت نامه شهدا را با محتوا و معنای آن بخوانید، گفت: چرا برخی نمی خواهند بفهمند که این شهدا، ایمان، ایثار، فداکاری و خود را در برابر خمپاره، موشک و تیر و تانک قرار دادن و نترسیدن از دشمن، به معنای مرگ را به بازی گرفتن نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که امروز مشاهده می شود استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار غیض و غضب خود را علیه جمهوری اسلامی ایران به صراحت ابراز می کند، یادآور شد: این مساله طوری است که اوباما می گوید، من اگر می توانستم پیچ و مهره های هسته ای ایران را جمع می کردم و ماجرای هسته ای ایران را به پایان می بردم.

اکرمی ادامه داد: این مجلس به این دلیل است که یادی از شهیدان کنیم، تجدید عهد و پیمان با آنان ببندیم و به آنان بگوئیم که برای استقلال، آزادی و آبادی ایران و آگاهی مردم راه آنان را ادامه خواهیم داد.

اخبار سیاسی - ایرنا

 رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
معرفی شرکت باربری و اتوبار تهران
| قیمت لپ تاپ سونی | قیمت لپ تاپ دل
اجاره اتومبیل های لوکس در تهران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.