اخبار ,اخبار حوادث ,خواستگار سارق

 

اخبار حوادث - خواستگار، دختران را در رستوران رها می‌کرد

جوان خواستگار که با فریب دختران دم بخت، اموالشان را سرقت و آنها را در رستوران‌ها و مراکز خرید تهران و شهریار رها می‌کرد، از سوی پلیس دستگیر شد.

 چندی پیش دختر جوانی با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار از مردی به اتهام سرقت شکایت کرد.

شاکی گفت: روز حادثه همراه دوستم و خواستگارش، برای خرید به یکی از محله های شهریار رفتیم. وقتی از خودرو پیاده شدم، کیفم در خودرو ماند و پس ازساعاتی، خواستگار دوستم ما را نزدیک خانه مان پیاده کرد.

وی اضافه کرد: وقتی به خانه رسیدم، متوجه شدم کارت اعتباری بانکی ام از کیفم سرقت شده است. بلافاصله به بانک رفتم تا موضوع را اطلاع دهم که پی بردم سه میلیون تومان از حسابم برداشت و به حساب یک زن واریز شده است. شاکی یادآور شد: وقتی موضوع سرقت را به دوستم اطلاع دادم و گفتم به خواستگارش ظنین هستم، او گفت از خواستگارش خبری ندارد و تلفن همراه آن مرد نیز خاموش است.

با تشکیل پرونده و به دستور بازپرس ولایی کبریا، زن جوانی که پول سرقتی به حسابش واریز شده بود، به اداره پلیس احضار و معلوم شد او در دفتر یک وکیل کار می کند و پولی که به حسابش واریز شده، مربوط به بدهی یک مرد موکل به کارفرمایش بوده و از سرقتی بودن آن، اطلاعی ندارد.

با اطلاعاتی که وی در اختیار پلیس قرار داد، معلوم شد مشخصات مرد موکل با همان فرد سارقی که پلیس در تعقیبش است، مطابقت دارد. بنابراین جستجو برای دستگیری این متهم ادامه یافت.

در ادامه تحقیقات دختران جوان دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی، از خواستگارشان که آنها را فریب داده و اموالشان را دزدیده است، شکایت کردند.

در ادامه مشخص شد، آنها نیز در دام همین متهم فراری گرفتار شده اند و تعدادی از آنها را متهم در تهران و یکی را نیز در شهریار به دام انداخته و اموال و پولشان را دزدیده است.

جستجو ها ادامه داشت تا این که دو روز پیش خواستگار سارق در حالی که دختر دیگری را به دام انداخته و درصدد سرقت اموال وی بود، دستگیر شد.

اعتراف خواستگار سارق
متهم با انتقال به پلیس آگاهی، به سرقت اموال دختران جوان اعتراف کرد و گفت: با کرایه خودروهای مدل بالا در تهران و شهرستان شهریار، دختران جوان را شناسایی و اعتمادشان را جلب می کردم و مدتی بعد به آنها وعده ازدواج می دادم. به طوری که یکی از دختران جوان را به بهانه اجاره خانه برای شروع زندگی مشترکمان فریب داده و هشت میلیون تومان از او گرفتم و متواری شدم.

وی اضافه کرد: با فریب دختران جوان به بهانه رفتن به رستوران یا خرید، کیف، طلا و گوشی تلفن همراه و مدارکشان را سرقت و با جا گذاشتن آنها در رستوران و مراکز خرید، فرار می کردم. کارت بانکی یکی از مالباخته ها را هم دزدیده و سه میلیون تومان از آن برداشت و بدهی ام را به یک وکیل پرداخت کردم.

بنا بر این گزارش، متهم با صدور قرار قانونی، روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.
اخبار حوادث - جام جم

 رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
معرفی شرکت باربری و اتوبار تهران
| قیمت لپ تاپ سونی | قیمت لپ تاپ دل
اجاره اتومبیل های لوکس در تهران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.