تاريخ : | | نویسنده : hidecor

سيد سلمان ذاكر، نماينده اروميه در مجلس شوراي اسلامي و عضو كميسيون اصل نود با اشاره به اينكه جمهوريت ايران خودرو منوط به وجود مشتريان و مردمي بودن آنها وجود نمايندگي‌هاي متخصص است گفت: حفظ و حيات ايران خودرو منوط به فعاليت‌هاي ايساكو است و برخورد و ارتباط حسنه با مشتري اصلي كه شركت ايساكو مي‌بايست به نمايندگي‌‌ها و پرسنل آن هميشه يادآور شو و جلب رضایت مشتری هنري كه با مديريت مهندس بابائي يقينا محقق مي‌شود.

عضو كميسيون قضايي در ادامه افزود: تامين قطعات، كيفيت ارائه خدمات، مناسب بودن قيمت خدمات در نمايندگي‌ها سه فاكتوري است كه زمينه جلب رضايت مشتري را فراهم مي‌كند و ايساكو با لحاظ كردن اين موارد نقش بسزايي در رشد و ارتقاء ايران خودرو ايفا مي‌كند. بيشتر گلايه‌هاي مردم از ايرادات مجدد خودرو و اتلاف وقت آنهاست، حضور مسوولان و پرسنل كارآزموده و آموزش ديده و بررسي تمامي نقايص موجود و احتمالي كاهش اين نارضايتي بسيار موثر است. يكي راههاي كسب رضايت مشتريان احترام و اكرام آنها به اخلاق حسنه است و در نمايندگي‌ها بايد به ارزش وقت مردم توجه كنند تا مشتري با رضايت كامل از نمايندگي خارج شود و آن وقت است كه نمايندگي درآمد سالم و حلال كسب مي‌كند و اگر اينگونه نباشد بركت از نمايندگي مي‌رود.

ذاكر، عضو كميسيون اصل نود مجلس شوراي اسلامي با اشاره به همفكر بودن مديران صنعت خودرو در كشور گفت:‌ همفكر بودن مديران صنعت خودروسازي، بزرگترين امتياز اين صنعت براي دستيابي جايگاه اصلي خود در جهان است. مهندس محرابيان به عنوان يك وزير خلاق و با تجربه، مديران باسابقه و توانمند را به كار گرفته است و مهندس نجم‌الدين و مهندس بابائي هر كدام يكي از ستون‌هاي حركت به سمت عدالت اجتماعي هستند و اين افراد عقب ماندگي ايران خودرو را جبران خواهند كرد.

ايشان در ادامه در مورد انتخاب مجدد مهندس محرابيان به عنوان وزير صنايع دولت خدمتگزار گفت:‌ شايد براي تعدادي از افراد، فعاليت‌هاي مهندس محرابيان و تاثير تصميمات ايشان بر صنعت كمتر عيان باشد و به خاطر اين است كه ايشان فقط در پي فعاليت و حركت چرخ صنعت هستند نه نمايش .گزارش‌هاي غيركاري.از جمله دستاوردهاي ايشان در دوره وزارت، پيشرفت صنايع در استان‌هاي مرزي بوده كه حداقل 15 درصد رشد داشته و اين در عمر 30 ساله نظام به جهت توجه خاص به صنعت به صورت يكپارچخ بي سابقه است.  

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.