رحیم‌مشایی درجمع اعضای ستاد انتخاباتی احمدی نژاد در باره شایعات پیرامون خود سخن گفت.

اسفندیار رحیم‌مشایی که این روزها در کسوت «نخست‌وزیر» محمود احمدی‌نژاد مسئول هماهنگی‌ها و چینش کابینه دهم است روز پنج‌شنبه لب گشود و از آنچه پس از انتخابات گذشته است سخن گفت. البته او درباره کابینه هیچ نگفت ولی گفت که این روزها سخت درگیر بحث کابینه و وزرا هستیم و این روزها بیشتر وقتمان را هماهنگی‌ها می‌گیرد.

به گزارش خبر، مسئول دفتر و مشاور رئیس‌جمهور روز پنج‌شنبه در جمع اعضای استانی یکی از ستادهای انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد از منتقدان احمدی‌نژاد انتقاد کرد و درباره مسائلی که باید به تاریخ سپرد حرف زد. او که چندی پیش نیز در جمع اعضای «ستاد امتداد مهر» تحلیل‌هایی را در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و حواشی آن ارائه کرده بود روز پنج‌شنبه نیز مهمان یکی دیگر از ستادهای انتخاباتی احمدی‌نژاد که از سراسر کشور به تهران آمده بودند بود. در جلسه‌ای که با سؤالات پایان جلسه برخی حاضران با عجله مسئول دفتر و معاون اول چند روزه رئیس‌جمهور که برای هماهنگی‌های کابینه می‌رفت مواجه شد.

او که پیش از این درباره پشت صحنه درگیری‌های بعد از انتخابات سخن گفته بود با اشاره به اینکه کروبی، موسوی و خاتمی آدم‌هایی نیستند که توان کشاندن مردم به خیابان‌ها را داشته باشند گفت که این موضع‌گیری‌ها و فعالیتها را با حمایت افراد دیگری در پشت صحنه انجام می‌دادند. وی با اشاره به مطالبی که به او و احمدی‌نژاد نسبت می‌دهند، گفت: وقتی می‌خواهند کسی را بزنند این حرفها را علیه او و نزدیکانش می‌زنند، تا اینگونه او را تخریب کنند همه اینها کذب و شایعه است و به خاطر کوباندن احمدی‌نژاد است. حالا چون داریم از احمدی‌نژاد حمایت و دفاع می‌کنیم ما را می‌زنند.   او با انتقاد از منتقدان احمدی‌نژاد و اینکه بعضی‌ها می‌گویند که چه رابطه‌ای بین ما هست و داریم گفت: یکی می‌گوید مشایی احمدی‌نژاد را سحر کرده، رابطه را ربط به نام امام زمان می‌دهند، داستان لای درختان رفتن و بحث مرتاض هندی زرتشتی ایرانی‌الاصل را مطرح می‌کنند و. . .

وی با رد مطالبی که گفته می‌شود که احمدی‌نژاد بر اساس نظر مشایی حرکت می‌کند، گفت: کارهایی که احمدی‌نژاد می‌کند کاری است که خودش می‌کند و با تصمیم خودش است. این نیست که من هرچه بگویم احمدی‌نژاد همان را انجام دهد. این نیست که من هرچه بگویم همان شود.  وی با اشاره به «شلوغی‌ها و درگیری‌های پس از انتخابات» گفت: اصل مشکل آنها با موضوع ولایت فقیه و نظام و رهبری بود. بحث انقلابات مخملی را خیلی اعتقاد ندارم و هدف اصلی نبوده ولی هدف اصلی که در پوشش انقلاب مخملی دنبال می‌شد بیشتر به دنبال سست کردن پایه‌های ولایت فقیه و رهبری نظام بود.  مشایی با اشاره به آنچه گفت و گوی وزیر خارجه فرانسه با یکی از مقامات سوریه خواند گفت: وزیر خارجه این کشور اروپایی به این مقام سوری در گفت وگویی گفته است که ما در ایران با عده‌ای از آقایان بسته‌ایم و توافقاتی با یکسری از آقایان کرده‌ایم و پیگیری بحث تغییر نظام و رهبری را داریم.

 به گزارش «خبر» وی با بیان اینکه مسائلی هست که باید به تاریخ بسپاریم و چیزی نگوییم گفت: اینها بعداً گفته می‌شود. اسفندیار رحیم مشایی با بیان اینکه حذف احمدی‌نژاد در دستور کار اصلاح‌طلبان بود گفت: اصلاح‌طلبان به این نتیجه رسیده بودند که احمدی‌نژاد به هر شکل باید کنار رود و مستلزم این موضوع آن بود که آنها حرف جدیدی بزنند و گفتند که بهترین کار این است که بحث دروغ را مطرح کنیم. مطالب و آمارها را دروغ جلوه دهند و بگویند که آماری که دولت ارائه می‌دهد همه دروغ است.

او با بیان اینکه آماری که احمدی‌نژاد ارائه می‌دهد از مراجع رسمی است گفت: به عنوان مثال اگر من از گردشگری آماری می‌دهم بر اساس آمار نیروی انتظامی و گمرک و غیره است و اینها مراجع رسمی و مسئول هستند .

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.