ایسنا:قائم مقام دبيركل حزب موتلفه اسلامي گفت: تنفيذ راي اكثريت ملت توسط مقام معظم رهبري از نظر قانون و شرع و نظام جمهوري اسلامي فصل‌الخطاب است و پايان مرحله انتخابات را اعلام مي‌دارد.

اسدالله بادامچيان در پايان نشست دبيران حزب موتلفه اسلامي افزود: طبق اصل 110، اصل 117 و اصل يكصد و بيست و يكم قانون اساسي، رييس‌جمهور پس از راي اكثريت مردم و تاييد انتخابات توسط شوراي نگهبان و پس از تنفيذ مقام معظم رهبري و اجراي مراسم تحليف در خانه ملت و در برابر نمايندگان منتخب ملت، رييس‌جمهور قانوني، رسمي، شرعي كشور و همه آحاد ملت و راي دهندگان در انتخابات است.

وي ادامه داد: مخالفت با رييس‌جمهور پس از طي مراحل بالا و تكرار ادعاي تقلب و ادامه اعتراض به انتخابات رياست جمهوري در واقع مخالفت با قانون اساسي، شرع اسلام و راي اكثريت ملت است و تمرد عليه نظام جمهوري اسلامي مي‌باشد.

وي افزود: وظيفه قانوني و شرعي همگان است كه از اين پس با رييس‌جمهور همفكري،‌ همكاري و كمك داشته باشند تا او بتواند با پشتيباني ملت و حمايت و همكاري قواي ديگر در مديريت چهارساله خويش توفيق كامل در خدمت به نظام و ملت داشته باشد.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامي با تبريك مجدد به دكتر احمدي‌نژاد اظهار كرد: حزب موتلفه اسلامي به تبعيت از ولي امر مسلمين و رهبر محبوب، شجاع و انديشمند خود در التزام عملي به قانون اساسي و اصل ولايت مطلقه فقيه عادل و احترام به راي اكثريت ملت، آمادگي دارد كه رييس‌جمهور منتخب نهايت همفكري و همكاري را داشته باشد. همچنين از رييس‌جمهور مي‌خواهد از همه نيروهاي اصولگرا در مديريت چهار ساله خود با تفاهم و احترام كمك بگيرد و اقتدار نظام اسلامي، عزت و افتخار ايران اسلامي را با برنامه دقيق روزافزون كند. از انتقادات اصولي استفاده كند و مردم و همه احزاب دلسوز نظام را در برابر معاوضه مخالفان و معاندان زخم خورده و عصباني به كار گيرد.

وي اظهار كرد:‌ برخي كه هنوز پيام مردم در انتخابات اخير را نيافته‌اند، اين توفيق را بيابند كه با احترام به راي مردم و تنفيذ ولي امر مسلمين در صف واحد ملت حضور يافته، دشمنان نظام و انقلاب اسلامي را مايوس كنند.

وي افزود: اميد است خواص مردود شده در امتحان انتخابات، مراقب دشمن در كمين كه در صدد ضربه زدن به ايران اسلامي مي‌باشند، بدبيني را كنار بگذارند و به چشم دشمن به يكديگر نگاه نكنند.

بادامچيان از دولت و مجلس و قوه قضائيه خواست كه زمينه‌هاي كامل همفكري و همدلي و همكاري صميمانه خود را فراهم كرده و به ويژه در شكل‌گيري دولت جديد، رييس‌جمهور با نمايندگان ملت، تفاهم و تعامل داشته باشند تا اين همگرايي و هماهنگي اتحاد ملي و اعتماد عمومي را روزافزون و دشمنان و معاندان را به كلي نااميد كند.

وي در بخش ديگري با اشاره به دادگاه اخير متهمان اظهار كرد: اين يك اصل مسلم حقوقي و قانوني است كه هرگونه تخطي از قانون و تجاوز به امنيت افراد و كشور بايد توسط دستگاه‌هاي قانوني و در نهايت قوه قضائيه مورد رسيدگي قرار گيرد. مردم ما نيز مطالبه داشتند كه آشوبگران و اغتشاش كنندگاني كه امنيت اجتماعي را مورد تهديد قرار داده‌اند در دادگاه مورد رسيدگي قضايي واقع شوند.

وي با تشكر از دستگاه قضايي و استقبال از علني بودن دادگاه و پخش آن از رسانه ملي از مسوولان دادگاه خواست كه با عدالت، قانوني و قاطعيت عمل كنند و البته مداراي اسلامي را در جهت رعايت حقوق متهمان از هر جهت و از جمله برخورداري از علل محققه را در نظر بگيرند.

قائم مقام دبيركل حزب موتلفه اسلامي ادامه داد: در رسيدگي قضايي مردم انتظار دارند رهبران جنبش مخملي آمريكايي – انگليسي و محركان و عناصر اصلي پشت پرده اغتشاش‌ها نيز در پيشگاه قضاوت حاضر شوند و حقوق حقه جان‌باختگان و شهداي حوادث اخير و آسيب ديدگان استيفاء گردد.

وي در پاسخ به سوالي در مورد واكنش‌هاي برخي از جريان‌ها نسبت به برگزاري اين دادگاه گفت: افشاي واقعيت‌ها همواره آنان را كه منافع اصلي‌شان به خطر مي‌افتد، عصباني مي‌كند و فتنه‌انگيزان همواره از مجازات قانوني مي‌هرساند؛ لذا اقدامات خود را انكار كرده و دادگاه را زير سوال مي‌برند؛ اما چون دادگاه علني است مردم خود بهترين قضاوت كننده هستند. همچنين از همه درخواست مي‌كنيم تا صدور حكم قانوني دادگاه از اظهار نظرات شتابزده پرهيز كنند.

وي افزود: انتخابات جاي احترام اقليت به راي اكثريت است نه اين‌كه عده‌اي با جنبش رنگي سبز يا مخملي بخواهند راي اقليت قبول شود و راي اكثريت ابطال گردد.‌ اصرار بر اين مسائل آن‌ها در برابر قانون، ملت و نظام جمهوري اسلامي قرار خواهد داد، ما مايليم آن‌ها در برابر قانون و نظام تواضع داشته باشند.

بادامچيان معتقد است: چرا مهندس موسوي و برخي ديگر از اصلاح‌طلبان متوجه نيستند كه مواضع اخير آن‌ها منطبق با خواسته‌هاي رسانه بيگانه و جريان جنبش مخملي آمريكايي است؟ بيانيه‌هاي مهندس موسوي مورد استقبال استكبار آمريكا و رسانه‌هاي استعماري قرار گرفته است. آيا آقاي موسوي و همدستانش خود را در زمينه‌سازي براي اغتشاشگران مقصر و متهم نمي‌يابند؟ آيا موسوي به جاي تسليم در برابر راي اكثريت ملت، مي‌خواهد رهبر اپوزيسيون معاند با دولت جمهوري اسلامي گردد؟ و رو در روي مردم و نظام ايستاده به خواسته‌هاي دشمنان اسلام و ايران عمل نمايد؟‌ اميدواريم چنين نشود، اما اگر چنين مي‌خواهد عواقب قانوني آن را هم پذيرا باشد.

وي در بخش ديگري از اين گفت‌وگو با تقدير از دولت عراق در به دست گرفتن پادگان اشرف نيز اظهار كرد: جنايتكاران و تروريست‌هاي منافق كه اعتراف به ترور مردم ايران و بزرگاني چون شهيد بهشتي، رجايي، باهنر، عراقي، صيادشيرازي و لاجوردي دارند و سران آن‌ها محكوميت در دادگاه‌ها دارند و حتي آمريكا و اروپا در مقاطعي سازمان آن‌ها را تروريستي قلمداد كرده است به ايران تحويل دهند تا طبق قانون در دادگاه اعمال‌شان بررسي شود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.