مهر: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: وقتی وقایع اخیر را آسیب‌شناسی می‌کنیم، متوجه می‌شویم که همه این ظلم و ستم‌هایی که بر مردم رفت، بر بسیجیان و نیروی انتظامی رفت، به خاطر این بود که یک عده از جوانان ما در درس وطن‌دوستی و حب وطن کم دارند.   سرلشکر فیروزآبادی در جمع فرماندهان عالی رتبه نظامی و اساتید دانشگاه عالی دفاع ملی اظهار داشت: رسول خدا (ص) می فرمایند؛ ایمان از سه بخش تشکیل شده است، یک بخش اصول و فروع احکام شریعت است، بخش دوم اخلاق و بخش سوم وطن دوستی است.

وی ادامه داد: حدیث از معصوم (ع) داریم که "حب الوطن من الایمان" دوستی وطن از ایمان است و امام سجاد (ع) دعای مرزداران را که در زمان حکومت طاغوت به ما یاد دادند اهمیت مطلب را می رساند که وطن دوستی و دفاع از مرزها و استقلال کشور برای یک ملت در زمانی که حکومت عدل و حکومت ولایت برقرار است یکی از سه پایه ایمان است، بلکه حتی در زمانی که مملکت به دست نا اهلان افتاده و حکومت جور برقرار است وظالمان حکومت می کنند دفاع از مرزها و دفاع ازای بزرگ وحب وطن جزء ایمان است.

رئیس هیئت امنای دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: در آسیب شناسی مسائل اجتماعی یکی از زوایایی که خیلی خودش را نشان می دهد تضعیف حب وطن و توجه به استقلال کشور و افتخار به ایرانی بودن در بعضی از جوانان توسط دشمنان انقلاب و اسلام است. تلاش ماهواره ها و صدای رادیو آمریکا، انگلیس و بیگانگان به خاطر تعضیف حب وطن و استقلال در جوان ایرانی و فرزندان ایران است. امام صادق (ع) فرمود: به گوینده ای که از زبان شیطان سخن می گوید گوش فرا ندهید. بیگانه وقتی علیه وطن، علیه استقلال، علیه ارزش های ملی و دینی و علیه منافع ملی ما حرف می زند، شیطان است و نباید به صدایش گوش کرد.

سرلشکر فیروز آبادی گفت: وقتی وقایع اخیر را آسیب شناسی می کنیم متوجه می شویم که همه این ظلم و ستم هایی که بر مردم رفت، بر بسیجیان و نیروی انتظامی رفت، به خاطر این بود که یک عده از جوانان ما در درست وطن دوستی و حب وطن کم دارند. باید مراکز دانشگاهی و مراکز پژوهشی نسبت به آسیب شناسی جامعه کار کنند و مراکز آموزش و تربیتی نیز بایستی نسبت به حب وطن و میهن دوستی بیش از گذشته با جوانان کار کنند. در کتاب های درسی آموزش و پرورش باید بیشتر از گذشته راجع به ایران و ایرانی و پرچم ایران و نقشه ایران و نمادهای ایران و فرهنگ ایران کار شود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.