تاريخ : | | نویسنده : hidecor
جانشين نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي،لغزش خواص را علت وقوع پيچيدگي فتنه هاي اخير در کشور دانست و گفت: وقايع اخير با رويدادهاي گذشته تفاوت داشت و مقام معظم رهبري نيز در بيانات خود از آن به "فتنه عميق" ياد کردند.   حجت الاسلام والمسلمين مجتبي ذوالنوري در آيين توديع و معارفه مسوول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ثارالله استان کرمان، بي طرفي،بي موضع بودن و بي توجهي، تندروي و موضع گيري هاي اشتباه، سکوت و انجام وظيفه نکردن برخي خواص را از دلايل مهم پيچيدگي هاي فتنه هاي پس از انتخابات 22 خرداد در کشور عنوان کرد.
وي اضافه کرد: پس از خوابيدن سر و صدا ها هم متاسفانه بعضي ها هيزم بيار و آتش بيار معرکه فتنه هاي اخير شدند.
وي ادامه داد: زماني که وارد پيکره جامعه مي شويم از ما سوال مي کنند چرا برخي از خواص در اين حادثه به موقع عمل نمي کنند؟
اين مسوول اضافه کرد: انقلاب اسلامي در 30 سال عمر پر فراز و نشيب خود با حوادث وقايع و فتنه هاي گوناگوني روبرو بوده است.
حجت الاسلام ذوالنوري مسايل ملي مذهبي ها، گروهک هاي ضد انقلاب، بني صدر، شريعتمداري، منتظري، 8 سال دوران سياه را از جمله فتنه هايي دانست که انقلاب اسلامي در طول دوران خود با آن روبرو بوده است.
وي تاکيد کرد: در تمامي فتنه ها و آشوب ها، انقلاب مسير خود را نه تنها گم نکرد بلکه راهش را نيز با صلابت و اقتدار ادامه داد و مردم نيز با ولايت مداري و بينش خود به ادامه اين راه انقلاب را کمک کردند.
جانشين نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، اظهارداشت: امواج فتنه ممکن است در کوتاه مدت مردم را دچار انحراف، تحريف و اشتباه کند اما هيچگاه چهره ها زير لايه هاي قطور گريم و نقاب هاي رنگين باقي نخواهد ماند.
به گفته وي، مردم ما در همه اعصار گذشته مسير خود را پس از طي دوران کوتاهي از سردمداران فتنه و فساد جدا کرده اند.
وي تاکيد کرد: چنين اتفاقاتي در دوران انقلاب ما کم نبوده و مردم ممکن است در يک مقطع پشت سر کسي راه بيافتند اما بعد از مشخص شدن ماهيت افراد و تشخيص انحراف از مسير امام، انقلاب و ولايت فاصله خود را با آنها قطع کرده اند.
وي اضافه کرد: مقام معظم رهبري نيز در روز مبعث فرمودند "مردم در فتنه اخير تا متوجه شدند گردانندگان پشت صحنه کسان ديگري هستند با تنفر فاصله شان را از آنها جدا کردند".
وي تصريح کرد: امروز چه شده که راديوهاي بيگانه از برخي مسوولان سابق کشور تعريف و تمجيد کرده و مرتب با آنها مصاحبه و گفت و گو مي کنند؟
ذوالنوري ادامه داد: اين اتفاق ممکن است به دو دليل باشد، يکي آنکه آمريکايي ها توبه کرده و به دنبال پشيماني و استغفار خود مي خواهند گذشته را جبران کنند.
جانشين نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تجديدنظرطلبي برخي مسوولان سابق را يکي ديگر از عوامل تعريف و تمجيد راديو هاي بيگانه از آنان عنوان کرد و ادامه داد: بيگانگان آنچه مطلوب خود مي دانند در وجود اينها جستجو مي کنند.
وي در پايان، مهمترين رمز سرافرازي و پشت سر گذاشتن فتنه را تمسک به ولايت فقيه دانست.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.