ایرنا: عضو شوراي نظارت بر عملکرد صدا و سيما با دفاع از عملکرد انتخاباتي اين رسانه ، گفت: رسانه ملي تاکنون در چارچوب قوانين حاکم بر اين سازمان عمل کرده و عملکرد آن در برنامه‌هاي انتخاباتي عادلانه بوده است.   بيژن نوباوه؛ نماينده مردم تهران در مجلس هشتم در گفتگو با ايرنا، افزود: عملکرد صدا و سيما در آستانه برگزاري انتخابات رياست ‌جمهوري، يک روال منطقي دارد که از پيش طراحي شده و از گذشته هم سابقه داشته است.
وي انتقادات مطرح شده به صدا و سيما مبني بر جانبداري از يک کانديداي خاص در دهمين دوره انتخابات رياست‌ جمهوري را رد کرد و گفت: براي چنين ادعايي بايد با اطلاعات، اسناد معتبر، آمار و ارقام دقيق ارايه کرد.
عضو کميسيون فرهنگي مجلس ،افزود: از آغاز روند تبليغات انتخاباتي تاکنون، صدا و سيما به‌ ويژه در برنامه‌هاي بخش‌هاي خبري، به‌خوبي توانسته با رعايت عدالت و انصاف، فضا را براي مشارکت سياسي بيشتر مردم فراهم کند.
نوباوه تاکيد کرد: در بررسي عملکرد صدا و سيما نمونه‌اي از رعايت نشدن قوانين ويژه برنامه‌هاي انتخاباتي در اين سازمان ديده نشده است.
نماينده مردم تهران در مجلس در ادامه ، انعکاس اخبار مربوط به برخي چهره هاي مطرح در رقابت نهايي براي تصدي پست رياست‌ دولت دهم را خوب ارزيابي کرد و افزود: انعکاس مناظره‌هاي انتخاباتي براي ايجاد شور انتخاباتي مناسب است. علاوه بر اين زمينه آشنايي و آگاهي مردم از ديدگاه‌هاي مطرح شده به وسيله احزاب و جناح‌ها را فراهم مي‌کند.
نوباوه اظهار داشت: اگر از منظر حرفه‌اي به موضوع تبليغات رسانه‌اي ويژه انتخابات بنگريم، ضرورت استفاده از قالب‌هاي موثر و امروزي ‌تر نظير مناظره رودررو، بيشتر احساس مي‌شود.
وي خاطرنشان کرد: در مناظره‌هاي رودررو، نکات مهمي به دست مي‌آيد که مي‌تواند تنور انتخابات را داغ‌تر کند.
عضو شوراي نظارت بر عملکرد صدا و سيما، تصريح کرد: تاکنون صدا و سيما براي پرشور کردن فضاي انتخاباتي عملکردي قابل قبول داشته و منتقدان هم براي اثبات ادعاهايشان بايد به دور از مباحث سليقه‌اي، به موارد تخلف اشاره کنند. در غير اين صورت با مباحث کلي، جز اتهام چيز ديگري بيان نمي‌شود.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.