مديرکل اتباع خارجي استانداري خراسان رضوي تصريح كرد: برخورد با اتباع خارجي غيرقانوني و اخراج آنها از ارديبهشت ‌86 تشديد مي‌شود.

به گزارش ایسنا، علي جعفر‌نژاد اظهار داشت: با توجه به ثبات کامل سياسي افغانستان، مهاجرين غيرقانوني تا پايان فروردين ماه ‌86 مهلت دارند که از کشور خارج شوند.

وي با اشاره به مصوبه کميسيون سازماندهي مقابله با اتباع خارجي گفت: اتباع خارجي براي دريافت مجوز خروج بايد به اداره کل امور اتباع مراجعه کنند و اين طرح از ‌20 تا ‌25 بهمن ماه و در سال آينده از ‌15 تا ‌31 فررودين اجرا خواهد شد و بعد از پايان اين مهلت مهاجرين غيرقانوني توسط نيروي انتظامي دستگير خواهند شد.

جعفر‌نژاد افزود: از ابتداي سال جاري ‌243هزار نفراتباع خارجي غيرمجاز از کشور و ‌190 هزار نفر از خراسان رضوي طرد شده‌اند. در خراسان نيز حدود ‌7 هزار و ‌600 نفر به طور داوطلبانه از کشور خارج شدند که اين نسبت به سال گذشته آمار مناسبي نيست.

وي تصريح کرد: پيش‌بيني مي‌شد حدود ‌150 هزار نفر براي خروج داوطلبانه اقدام كنند که از اين تعداد حدود ‌55 هزار نفر در كل کشور و در خراسان ‌7 هزار و ‌600 نفرداوطلبانه به كشور خود برگشته‌اند.

جعفرنژاد در خصوص شرايط خروج اظهار داشت: اگر افراد تخلفاتي داشته باشند بعد از رسيدگي به تخلف آنها از کشور خارج خواهند شد.

به گزارش ايسنا مديرکل اتباع خارجي استانداري خراسان رضوي در مورد اتباعي که براي زيارت و تفريح به کشور وارد مي‌شوند اذعان داشت: اين افراد بايد با رواديد وارد كشور شوند و بعد از اتمام زمان مشخص، كشور را ترک کنند ، در غير اين صورت توسط نيروي انتظامي دستگير خواهند شد.

مديرکل اتباع خارجي استان خراسان رضوي در خصوص ازدواج اتباع خارجي با ايرانيان اظهار داشت: افرادي که قبل از تاريخ اول مهر 85 ازدواج کرده‌اند و ازدواجشان ثبت شده است، اگر مشکلي نداشته باشند مي‌توانند فرم تابعيت پر کنند و در ايران اقامت داشته باشند. فرزندان حاصل از اين ازدواج‌ها نيز تا سن ‌18 سالگي تابع پدر خود هستند و بعد از اين تاريخ مي‌توانند بعد ازگذراندن مراتب قانوني تابعيت ايران را قبول کنند.

وي در خصوص آمار ازدواج‌هاي ايراني با اتباع خارجي گفت: حدود ‌6 هزار ايراني با اتباع خارجي ازدواج و ‌2 هزار و ‌485 نفر اقدام به ثبت ازدواج كرده‌اند که از اين تعداد يک هزار و ‌286 مرد افغاني، ‌872 مرد عراقي و ‌225 مرد پاکستاني و ‌102 مرد نيز از ساير كشورها با زنان ايراني ازدواج كرده‌اند و حدود ‌38 مورد ازدواج مرد ايراني با همسر خارجي داشتيم که ‌18 مورد عراقي و بقيه افغانستاني بوده‌اند.

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.