قوانيني كه در كميسيون تلفيق تصويب شد موجب گرديد بسياري از قول‌هايي كه دولت در شهرها داده بود، حذف شود.

حسن بيادي، نايب رييس شوراي شهر تهران كه به مناسبت برگزاري سي‌امين اجلاس روساي كميسيون‌هاي فرهنگي و اجتماعي شوراهاي اسلامي سراسر كشور در قزوين حضور يافته بود، با بيان اين مطلب افزود: بودجه‌اي كه در اختيار رييس‌جمهور است بسيار جزيي و براي كارهاي از پيش تعيين نشده و غيرمترقبه است و به همه استان‌ها نيز نمي‌رسد.

وي ادامه داد: سفرهاي استاني رييس‌جمهور زماني مي‌تواند مفيد باشد كه پارامترهاي گوناگوني كه براي كار در اجتماع لازم است در آن دخيل شده باشند.

سخنگوي ائتلاف آبادگران جوان اضافه كرد: يكي ديگر از نتايج مثبت سفرهاي رييس‌جمهور با توجه به ديدگاهي كه شخص آقاي احمدي‌نژاد دارد و با اطرافيانش كار ندارد -چرا كه بعضي از اطرافيانش را قبول ندارد- اين است كه از نزديك مشكلات مردم را به طور واقعي شناسايي و ثبت مي‌كند.

بيادي همچنين با بيان اين مطلب كه هر سه قوه از چشم‌انداز بيست ساله غافل هستند، اظهار داشت: چشم‌انداز بيست ساله يعني اگر سفر استاني مي‌رويم، اگر لايحه تصويب مي‌كنيم، اگر سخني مي‌گوييم و اگر سياستي را بيان مي‌كنيم بايد براساس چشم‌انداز بيست ساله باشد.

وي در ادامه با بيان اينكه براي نمونه عدم وابستگي به نفت يكي از مسايلي است كه بايد در پايان چشم‌انداز بيست ساله به طور صددرصد به آن برسيم، گفت: با اين حال علي رغم گذشت حدود يك سال از اين چشم‌انداز نظر من اين است كه وابستگي ما به نفت كمتر كه نشده، بلكه بيشتر هم شده است.

نايب رييس شوراي شهر تهران همچنين به وجود تفكر دولتي كه مانع توسعه بخش خصوصي در كشور مي‌شود، اشاره و تصريح كرد: هر جا كه دولت با مشكل مواجه مي‌شود، تا بحث بخش خصوصي مطرح مي‌شود مي‌گويند كه در بخش خصوصي مشكلات زيادي وجود دارد، در حالي كه 10 برابر اين مشكلات در بخش دولتي وجود دارد، اما چون از منبع نفت خيال شان راحت است روز به روز به فكر بزرگ كردن دولت هستند.

وي در بخش ديگري از سخنانش در پاسخ به سوال خبرنگار تابان مبني بر اينكه در شوراي شهر تهران مطرح كرده است كه طي مدت فعاليت احمدي‌نژاد 300 ميليارد تومان بدون هر گونه سند مكتوب از حساب شهرداري برداشت شده است، اظهار داشت: اين مطلب را بنده تكذيب مي‌كنم و آن را ناشي از برداشت غلط بعضي خبرنگاران از الفاظ و اصطلاحات موجود در مسايل مالي شهرداري مي‌دانم.

بيادي با بيان اينكه "فاقد" خود يك نوع از اسناد است، افزود: اسناد فاقد هميشه بوده و مربوط به بعضي از هزينه‌هاي شهرداري است كه از پيش تعيين نشده است.

وي ادامه داد: حتي با فرض اينكه اين برداشت مالي بدون برنامه بوده باشد، دال بر سوءاستفاده نيست، بلكه تنها شايد خلاف قانون شوراها و يا خلاف آيين‌نامه‌ معاملاتي باشد.
نايب رييس شوراي شهر تهران در بخش ديگري از سخنانش فعاليت شوراها در دو دوره گذشته را مثبت ارزيابي و عنوان كرد: متاسفانه ديدگاهي وجود دارد كه مي‌گويد شوراها بيش از حد در حال پيشروي هستند.

وي با بيان اينكه خيلي‌ها تفكراتشان با خردجمعي سازگاري ندارد، اظهار داشت: لايحه كاهش اختيارات شوراها هم از همين ديدگاه نشأت مي‌گيرد و مي‌گويد مردم بروند در خانه‌هايشان و ما برايشان كار مي‌كنيم.

بيادي اضافه كرد: كاهش اختيارات و وظايف شوراها با حقوق حقه مردم و دموكراسي تعارض دارد.

وي در بخش پاياني سخنانش از قزوين به عنوان دارالمومنين ياد و تصريح كرد: قزوين هميشه در مسايل كشور پيشتاز بوده است.

نايب رييس شوراي شهر تهران در خصوص سيماي شهري قزوين اظهار داشت: با توجه به اين كه قزوين شهري است كه در مسير عبور بسياري از شهرهاي ديگر قرار دارد، جا دارد كه در آن بيشتر كار شود مخصوصاً در ورودي‌ها و خروجي‌هاي شهر كه مي‌طلبد توجه بيشتري به آن شود.رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
معرفی شرکت باربری و اتوبار تهران
| قیمت لپ تاپ سونی | قیمت لپ تاپ دل
اجاره اتومبیل های لوکس در تهران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.