تاريخ : | | نویسنده : hidecor


اخبارحوادث - افشای راز گم شدن دختر جوان
 

سرنخ مادر، كارآگاهان را به كشف جسد دختر 22 ساله و دستگيري قاتلش رساند. همه‌چيز از نيمه آبان ماه امسال شروع شد، دختر جواني پس از دعوا و درگيري با پدر و عمويش از خانه بيرون رفت و ديگر بازنگشت. ماجرا از آن قرار بود كه برخي از همسايه‌ها دختر 22 ساله را به همراه پسر جواني در شهر ديده بودند.

همين امر سبب شده بود تا نام دختر بر سر زبان‌ها بيفتد. وقتي خورشيد در نيمه آبان ماه امسال غروب كرد پدر و مادر از به خانه برنگشتن دختر22 ساله خود نگران شدند. دخترشان دير كرده بود و اين بي‌سابقه بود. پدر و مادر تا شب منتظر ماندند، به خانه اقوام و دوستان هم سر زدند اما هيچ‌كس خبري از دخترشان نداشت.

 

همين كه پدر و مادر مي‌دانستند چندي پيش دخترشان با جواني آشنا شده و برخي از آشنايان شايعاتي در اين باره را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند، نگراني‌هايشان بيشتر مي‌شد. سرانجام پدر و مادر نگران، با مراجعه به كلانتري شهر ساحلي بنك در كنگان، از گم شدن دختر جوان‌شان خبر دادند. با اعلام آنها پرونده‌يي تشكيل شد و پيداكردن دختر در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت تا معماي گم شدن او حل شود و پاسخي براي اين پرسش پيدا شود كه دختر 22 ساله كجا ست؟

درگيري اعضاي خانواده با دختر
خيلي زود در شهر پيچيد كه دختر از خانه متواري شده است و حرف و حديث‌ها پدر و مادر را خجالت زده كرد. سرهنگ حسين باروني، رييس پليس آگاهي استان بوشهر در اين باره به« اعتماد» گفت: «با مراجعه خانواده دختر گمشده، پرونده‌يي با موضوع فقداني تشكيل شد و تحقيقات كارآگاهان آغاز شد. در تحقيقات اوليه، علاوه بر خانواده، ماموران تحقيقات محلي نيز انجام دادند و از آنجا كه همسايه‌ها از درگيري اعضاي خانواده با دختر خبر داده بودند، ظن كارآگاهان بيشتر به سوي خانواده رفت.»

سرنخ ماجرا از زبان مادر
سرانجام سرنخ اصلي براي دستگيري قاتل را مادر به دست ماموران داد.

سرهنگ باروني گفت: «مادر فقداني اطلاعاتي از درگيري پدر و عموي 33 ساله دختر با او در آخرين روزي كه در خانه بوده است را به ماموران داد و ماموران از پدر و عموي او سوالاتي كردند.»

سرانجام عموي دختر در بيست و پنجم ماه جاري به قتل اعتراف كرد. او نشاني محل اختفاي جسد را داد و به كارآگاهان گفت كه برادرزاده‌اش را به دليل نافرماني از خانواده و مشكلات اخلاقي كشته است.

سرهنگ باروني در اين باره گفت: «پليس به عموي 33 ساله دختر مشكوك شد و او در همان بازرسي‌هاي اوليه اعتراف كرد كه چون از شايعاتي كه در شهر درباره دختر مطرح شده خجالت مي‌كشيده است، برادرزاده‌اش را با تهديد به يكي از مزارع اطراف شهر برده و پس از كتك زدنش، او را در يك چاه كشاورزي عميق پرتاب كرده است.»

پليس به دنبال جسد، چاه را كه يكي از چاه‌هاي كشاورزي اطراف شهر بود، جست‌وجو و جسد را پيدا كرد. با تكميل پرونده، عموي 33 ساله دختر تحويل مراجع قضايي شد.
اخبار حوادث -  اعتماد
 رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
معرفی شرکت باربری و اتوبار تهران
| قیمت لپ تاپ سونی | قیمت لپ تاپ دل
اجاره اتومبیل های لوکس در تهران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.