تاريخ : | | نویسنده : hidecor

 

بيانيه تهران زبان دل همه ملت‌ها بود

 

احمدي‌نژاد در گفت‌وگوي تلفني با رئيس‌جمهور برزيل:

بيانيه تهران زبان دل همه ملت‌ها بود


داسيلوا: بيانيه تهران اعضاي دائمي شوراي امنيت را در وضعيت بسيار حساسي قرار داده است در اين شرايط ادامه هماهنگي و همكاري‌هاي دو كشور مي‌تواند بسيار مفيد و نتيجه‌بخش باشد.

روساي جمهور ايران و برزيل در گفتگوي تلفني، بيانيه سه جانبه تهران را اقدامي بسيار بزرگ و با اهميت ارزيابي و بر ادامه رايزني‌ها تا نتيجه نهايي تاكيد كردند.
به گزارش ايلنا، محمود ‌احمدي‌نژاد در مكالمه تلفني با «لولا داسيلوا» همتاي برزيليايي خود با تقدير از پيگيري‌ها و مواضع شجاعانه‌ وي در خصوص بيانيه سه‌جانبه تهران گفت: با اقدامات انجام شده در اين خصوص، شرايط مناسبي در دنيا بوجود آمده كه همين راه را تا آخر ادامه خواهيم داد.
رييس‌جمهور با بيان اينكه بيانيه تهران در جهت صلح و دوستي و برادري به معيار و شاخصي در مناسبات بين‌المللي تبديل شده است، اظهار داشت: بيانيه تهران زبان دل همه ملت‌ها بود و همه طرفداران عدالت و دوستي در جهان از آن حمايت كردند.
وي افزود: ايران و برزيل با كمك هم مي‌توانند در راستاي منافع ملت هاي خود و جهان اقدامات مناسب و سازنده اي انجام دهند.
‌احمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: بيانيه سه‌جانبه تهران، شروع يك اقدام بزرگ جهاني در راستاي عدالت ، صلح و امنيت جهاني بود و بايد با همكاري هم، آن را به پايان رساند. دو كشور در ادامه اين راه همچنان در كنار هم خواهند بود البته مخالفين عدالت از اين موضوع ناراحت هستند اما زبان بي‌عدالتي طرفداري ندارد.
رييس‌جمهور تصريح كرد: ايران و برزيل براي پيگيري اهداف عدالت‌جويانه و صلح‌طلبانه همواره در كنار هم خواهند بود.
«لولاداسيلوا» رييس‌جمهوربرزيل نيز در اين تماس تلفني، بيانيه سه جانبه ايران، برزيل و تركيه را با اهميت و تاثير گذار دانست و گفت: اين بيانيه اعضاي دائمي شوراي امنيت را در وضعيت بسيار حساسي قرار داده است. در اين شرايط ادامه هماهنگي و همكاري‌هاي دو كشور مي‌تواند بسيار مفيد و نتيجه‌بخش باشد.
وي در ادامه با اشاره به پيگيري‌ها و رايزني‌هاي خود در خصوص بيانيه تهران گفت: در اجلاسي كه اخيراً در برزيل برگزار شده بود همه روساي جمهور شركت‌كننده از ابتكار ما كاملاً حمايت‌ كردند و البته در راستاي جلب حمايت از اين بيانيه همچنان به تلاش‌ها و تماس هاي خود با سران كشورهاي جهان ادامه خواهم داد و قرار است در هفته جاري با ساركوزي، مدودف و همتاي چيني خود نيز تماس داشته باشم.
لولا داسيلوا تصريح كرد: جمهوري اسلامي ايران قطعاً مي‌تواند روي همكاري و كمك برزيل اطمينان كامل داشته باشد.
رييس‌جمهور برزيل همچنين اجلاس نيويورك را موفقيت بزرگي براي ايران ارزيابي كرد و گفت:‌ تهران در اين اجلاس و در خلال مذاكرات ان پي تي در سازمان ملل ،موفقيت بسيار بزرگ و ارزشمندي به دست آورد...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.