زندی : دیگر نمی خواهم در ایران زندگی کنم

فریدون زندی دیگر نمی خواهد در ایران زندگی کند و پیشنهاد الاهلی قطر را فرصت خوبی برای سرعت بخشیدن به تصمیم خود می داند.

به گزارش سایت الکاس قطر ، فریدون زندی هافبک ملی پوش تیم استقلال تهران این روزها به شدت ساز جدایی از ایران می زند و دیگر قصد ندارد در ایران زندگی کند. این بازیکن که چندسالی است در فوتبال ایران توپ می زند با پیشنهاد تیم الاهلی قطر که در لیگ دسته دوم قطر قرار دارد ، تصمیم دارد ایران را ترک کند و به عضویت این تیم درآید.به نظر تصمیم زندی برای ترک ایران و لیگ خلیج فارس بسیار جدی است ، اما باید دید واکنش مسئولان استقلال به این تصمیم چه خواهد بود. 

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

درخواست خانواده زندی از قلعه نویی :رضایتنامه پسرمان را بده

قلعه نویی با این در خواست مخالفت کرد اما با اصرار شدید پدر و مادر زندی رو به رو شد که از او می خواستند با این جدایی موافقت کند

سایت گل - فریدون زندی تصمیم خود را برای رفتن از ایران گرفته است . زندی که می داند تا زمانی که کی روش مربی تیم ملی است فرصت پوشیدن تیم ایران را پیدا نمی کند به دنبال یک تیم کم دردسر برای دادامه فوتبال است.. او که با جنجال خبری از بوندس لیگا به فوتبال ایران آمد از زمان حضور در فوتبال ایران سیر نزولی در فوتبال داشته است . ترک بوندس لیگاو رفتن به لیگ بی کیفیت قبرس و سپس سقوط با استیل آذین و دوری طولانی مدت از تیم ملی و آمدن به استقلال که از او یک ستاره نساخت !

حالا فری قصد رفتن از فوتبال ایران را دارد و این بار هم او قصد دارد سیر نزولی خود را با حضور در لیگ دسته دوم قطر ادامه دهد و برای جدایی از استقلال هر کاری می کند .

در تمرین دیروز استقلال قلعه نویی دو مهمان ویژه داشت . پدر و مادر زندی به تمرین استقلال آمده بودند تا از سرمربی استقلال درخواست کنند تا اجازه رفتن از تیم را به فریدون بدهد . قلعه نویی با این در خواست مخالفت کرد اما با اصرار شدید پدر و مادر زندی رو به رو شد که از او می خواستند با این جدایی موافقت کند ./سایت گل

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.