اخبار,اخبار ورزشی, تیم امید


اخبار ورزشی - دلایل انتخاب وینگادا برای هدایت تیم امید

 نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال ضمن اعلام دلایل این فدراسیون برای انتخاب وینگادا به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم امید و تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش تا سال 2018، از شرط برای قضاوت قهرمانی در فوتبال ایران و نحوه بازگشت پول‌های بلوکه شده فدراسیون فوتبال خبر داد.

به گزارش مهر، هادی آیت‌اللهی، نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص مسائل روز این فدراسیون، بویژه انتخاب سرمربی تیم امید و تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش گفتگویی را با خبرنگار مهر انجام داد که این صحبت‌ها را در زیر می‌خوانید:

نظر هیات رئیسه بر انتخاب سرمربی خارجی است
نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص دلایل فدراسیون فوتبال برای انتخاب نلو وینگادا به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم امید اظهار داشت: ما برای انتخاب سرمربی تیم امید گزینه‌های مختلف داخلی و خارجی را مد نظر قرار دادیم. در این رابطه در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بحث و گفتگوهای زیادی انجام شد که خروجی آن انتخاب مربیان خارجی برای هدایت تیم امید بود که دارای شناسنامه کاری مثبت باشند.

روی تیم امید و جوانان حساسیت ویژه‌ای داریم
وی اضافه کرد: در فدراسیون فوتبال در مورد تیم امید و تیم جوانان حساسیت ویژه‌ای داریم زیرا درخصوص سایر تیم‌های ملی به موفقیت‌های بزرگ و خوبی دست پیدا کرده‌ایم اما تیم امید بیش از 40 سال بوده که نتوانسته است به رقابتهای المپیک راه پیدا کند. تیم جوانان نیز مدت‌ها است نتوانسته در آسیا به مقام قهرمانی دست پیدا کرده و به رقابتهای جام جهانی راه پیدا کند. البته نباید فراموش کرد تیم امید می‌تواند پشتوانه خوبی برای تیم ملی بزرگسالان ما نیز باشد.

عملکرد خوب با مربیان خارجی در فوتبال ساحلی، فوتبال چمنی و فوتسال
آیت‌اللهی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی تیم امید دو رویداد مهم بازی‌های آسیایی اینچوئن و مقدماتی المپیک را پیش رو دارد، بنابراین انتخاب سرمربی این تیم از حساسیت‌های خاص و ویژه‌ای دارد. ما در این راستا در بررسی  کارنامه وینگادا رزومه قوی از وی در تیم امید پرتغال و تیم‌های مصر، چین، عربستان و .. را مشاهده کرده‌ایم که در این تیم‌ها به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده بود. ضمن اینکه با مربیان خارجی در فوتبال ساحلی، فوتبال چمنی و فوتسال سال خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم.

نقطه نظرات وینگادا و فدراسیون بسیار به یکدیگر نزدیک است
وی در ادامه تصریح کرد: در مذاکراتی که با وینگادا داشتیم به این جمع بندی رسیدیم که نقطه نظرات وی و فدراسیون فوتبال به یکدیگر بسیار نزدیک است و امیدوارم با وی به توافق نهایی برسیم، قرار است این مربی پرتغالی فردا پاسخ نهایی خود را به ما بدهد.

آغاز کار اصلی با وینگادا از 22 فروردین
نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه تیم امید در آینده نزدیک تاکید کرد: در حال حاضر سه مرحله اردو برای تیم امید در اسفندماه در نظر گرفته‌ایم که از دهه اول این ماه، مرحله نخست آن با حضور 136 بازیکن از تیم‌های لیگ برتری و سایر لیگ‌های زیر گروه آغاز می‌شود. البته قصد ما این است اسکلت تیم امید را از تیم جوانانی که در رقابتهای آسیایی سال گذشته حضور پیدا کرد، تشکیل دهیم و پس از غربال کردن این بازیکنان، کار اصلی خود را از 22 فروردین با حضور وینگادا آغاز کنیم.

وضعیت دستیاران وینگادا
وی در پاسخ به این پرسش که وضعیت دستیاران وینگادا به چه صورت خواهد بود؟، گفت: دستیار اول این مربی پرتغالی قطعا ایرانی خواهد بود و قصد داریم سایر مربیان و کادر فنی نیز ایرانی باشد. همچنین اگر ایشان بخواهد در برخی مقاطع زمانی می‌تواند از مربی خارجی در کادر فنی خود استفاده کند، البته نه به عنوان دستیار نخست.

با دو مربی ایرانی نیز مذاکره کرده‌ایم
آیت‌اللهی اعلام کرد: قرار است ساعت 10 صبح امروز در همین خصوص جلسه‌ای با کمیته فنی فدراسیون فوتبال برگزار کنیم. ضمن اینکه در این راستا اگر توافقی به هر دلیلی صورت نگیرد ما دو مربی ایرانی را نیز برای هدایت تیم امید در نظر گرفته و مذکراتی را نیز با آنها داشته‌ایم.

امضای قرارداد با اسپانسر جدید تا پایان هفته
وی در خصوص آخرین وضعیت اسپانسر تیم ملی فوتبال عنوان کرد: تا پایان هفته جاری وضعیت اسپانسر جدید و امضای قرارداد با آن به طور قطعی مشخص می‌شود.

موافقت همه اعضای هیات رئیسه با ادامه همکاری با کی‌روش
نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال درخصوص ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش تا سال 2018 خاطرنشان کرد: هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مصوب کرد که کفاشیان با کی‌روش مذاکره نهایی را برای تمدید قرارداد با وی تا سال 2018 انجام دهد و تقریبا همه اعضای هیات رئیسه با ادامه همکاری با این مربی بزرگ موافق هستند زیرا کی‌روش حدود دو و نیم سال است که در تیم ملی ایران فعالیت می‌کند و زیر و بم فوتبال ایران را کاملا می‌شناسد.

نتایج قابل قبول کی‌روش
وی اضافه کرد: کی‌روش نتایج خوبی نیز با تیم ملی گرفته است. اگر بخواهیم با گزینه خارجی دیگری به توافق برسیم آشنایی او با فوتبال ایران زمان می‌برد، بنابراین قصد داریم از وجود کارلوس کی‌روش در رقابتهای جام ملت‌های آسیا و مقدماتی جام جهانی 2018 استفاده کنیم.

کی‌روش دوست دارد سرمربی ایران بماند
آیت‌اللهی در مورد اینکه نظر خود کی‌روش برای تمدید قرار داد با فدراسیون فوتبال چیست؟، تاکید کرد: کارلوس کی‌روش دوست دارد به فعالیت خود به عنوان سرمربی تیم ملی ایران ادامه دهد. در حال حاضر او در برزیل به سر می‌برد و پس از بازگشت کفاشیان با وی مذاکره نهایی را انجام خواهد داد.

شرط قضاوت قهرمانی در لیگ
وی در پاسخ به این پرسش که آیا محسن قهرمانی در سه هفته پایانی لیگ برتر در فروردین سال 93 به فعالیت داوری خود در فوتبال ایران ادامه دهد؟ اظهار کرد: در حال حاضر محرومیت 8 ماهه قهرمانی به پایان رسیده و این موضوع در اختیار خودش است که بخواهد به داوری در لیگ ایران ادامه دهد یا خیر زیرا مشکلی برای قضاوت او در فوتبال ایران وجود ندارد. او باید بتواند تست‌های معمول را با موفقیت پشت سر بگذارد.

راهکار مناسب برای بازگشت پول‌های بلوکه شده
نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد آخرین وضعیت پول‌های بلوکه شده فدراسیون فوتبال در اثر تحریم‌ها، گفت: کفاشیان در این خصوص صحبت‌های خوبی را با مسئولان مربوطه در فیفا انجام داده و آن‌ها نیز قول هرگونه همکاری را برای تسریع این موضوع داده‌اند. ضمن اینکه کارگروهی را در وزارت امور خارجه مسئول پیگیری این موضوع قرار داده‌ایم تا با همکاری دوستان در وزارت خارجه و مسئولان مربوطه در سفارت سوئیس بتوانیم بخشی از پول‌ها را به حساب فدراسیون فوتبال واریز کنیم.

اخبار ورزشی - مهر

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.