تاريخ : | | نویسنده : hidecor

محصولات جدیدپارس خودرو,تولیدمحصولات جدیدپارس خودرو,وب سایت جدید پارس خودرو

وب سایت جدید پارس خودرو رونمایی شد

پارس خودرو محصول جدید وارد می کند

جشن رونمایی از وب سایت جدید پارس خودرو parskhodro.ir طی مراسمی برگزار شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در مراسم رونمایی وب سایت جدید که حاصل برنامه ریزی یک ساله این شرکت برای حضور قدرتمند در عرصه اینترنت است، روح اله صمدی مدیرعامل شرکت پارس خودرو گفت: این موضوع منطقی است که پارس خودرو به عنوان اولین و همچنین کیفی ترین خودروساز کشور نیازمند سایت فاخری شود که خوشبختانه این مهم محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی از دیرباز همراه انسان بوده است افزود: انسان از ابتدای خلقت محتاج به روابط عمومی بوده است و به فراخور زمان روابط عمومی تغییر کرده و ارتقا یافته است و در زمان حاضر که عصر جوشش اطلاعات است ابزارهای روابط عمومی و ارتباطات متنوع شده که یکی از بهترین آن ها، سایت اینترنتی است.

صمدی متذکر شد: در حقیقت روابط عمومی مسئولیت مهم شناساندن صحیح اخبار و اطلاعات شرکت به مشتریان و ذینفعان درونی و بیرونی شرکت برای تصمیم گیری صحیح دارد که البته این وظیفه بسیار سخت و سنگین است.

مدیرعامل پارس خودرو بیان کرد: براساس آموزه های دینی نیز تأکید شده که باید به دنبال ایجاد عدالت باشیم و روابط عمومی یکی از ابزارهای ایجاد عدالت است چرا که اگر اطلاعات صحیح به مشتریان داده شود، تصمیم گیری آن ها براساس منطق بوده و عادلانه انجام می شود.وی افزود: در حال حاضر شرایط تحریمی سختی بر صنعت خودروسازی حاکم است و سبب شده که حتی شرکت های خودروسازی که تمام قطعات و محصولاتشان در داخل تولید می شود دچار مشکل شوند و شرکت هایی که بخش زیادی از قطعات آن ها از خارج از کشور تأمین می شود با مشکل مضاعفی روبرو شوند و این موضوع موجب افت شدید تولید در صنعت خودرو شده است.

مدیرعامل شرکت پارس خودرو اضافه کرد: در همه جای دنیا به محض مواجهه با مشکلات موجود به سراغ تعدیل نیرو می روند اما بنده مخالف تعدیل نیرو هستم و اعتقاد دارم با همین نیروها می توان کار کرد و در شرایط سخت همواره راهی برای خروج از بن بست وجود دارد و خوشبختانه با تکیه بر همت همکاران و عنایت خداوند متعال در حال عبور از این مشکلات سخت هستیم.

صمدی با اشاره به موفقیت های به دست آمده در مذاکره با شرکت رنو افزود: در مورد تندر 90 از گذشته تلاش های بسیار زیادی انجام شده و این تلاش ها خوشبختانه به ثمر رسیده و شرکت رنو پذیرفته که پارس خودرو می تواند هر گونه تغییری در بدنه این خودرو ایجاد کرده و فیس لیفت های متنوعی از این خودرو عرضه کند که این موفقیت چشمگیری است.

وی تصریح کرد: در بخش تنوع محصول هم به نتایج خوبی رسیدیم و در حال تولید خودرو B90 (ساندرو) هستیم و دو خودرو کولیوس و داستر را نیز به صورت (CBU) وارد خواهیم کرد.مدیرعامل پارس خودرو صادرات محصولات رنو را بخش دیگری از توفیقات به دست آمده دانست و گفت: در آینده با روش تراز ارزی یعنی 50 درصد تولید برای مصارف داخلی و 50 درصد صادرات پیش خواهیم رفت.

بر اساس این روش به گونه ای تولید خواهیم کرد که از صادرات محصول ارز مورد نیاز تأمین محصول را به دست آوریم بنابراین دیگر جهت تهیه قطعات هزینه ای مصرف نخواهد شد.

در ادامه این مراسم، قربان خان بابایی مدیر ارتباطات شرکت پارس خودرو، افزود: از مهمترین وظایف روابط عمومی ها، انعکاس اخبار و اطلاعات به صورت صحیح، شفاف و به موقع به ذی نفعان است که جهت تحقق این مهم قوی ترین ابزار در فضای مجازی سایت اینترنتی هر سازمانی است که در واقع معرف شخصیت و توانمندی های آن سازمان است.

وی گفت: با توجه به این که تمام فعالیت های شرکت پارس خودرو حول محور مفهوم کیفیت تعریف شده است و کیفیت در دنیای کنونی به معنی کیفیت جامع تمامی فرآیندهای سازمان را در بر می گیرد، تصمیم گرفتیم سایتی در شان شرکت پارس خودرو و در راستای اهداف استراتژیک آن ارایه کنیم.خان بابایی تاکید کرد: در این مسیر کار را با این نگاه پیش بردیم که اولا سایتی که ارایه می شود نمونه داخلی نداشته باشد و همچنین نسبت به خیلی از نمونه های خارجی برتری داشته باشد بنابراین در قالب یک تیم منسجم کار را از حدود یک سال پیش آغاز و در اوایل سال 92 به پایان رساندیم.

وی تصریح کرد: نکته مهم در داشتن یک سایت خوب جهت بهره برداری ذی نفعان، نگهداری و مراقبت دائمی از آن است که می بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد.

همچنین رئیس دبیرخانه دائمی روابط عمومی الکترونیک ایران(EPR) با اشاره به اینکه روابط عمومی در زمان صنعت ظهور کرد افزود: براساس یکی از تعاریف، روابط عمومی یعنی هنر توسعه روابط با مشتریان و در هر سازمانی بخشی از وظایف مدیریت ارشد آن سازمان از طریق روابط عمومی به اجرا درمی آید و به طور کلی روابط عمومی نشان توسعه و تعالی سازمان است.تقی پور گفت: در حال حاضر روابط عمومی باید نقش نخاع را در هر مجموعه و سازمانی داشته باشد یعنی باید روابط بین مغز و نخاع و رشته های عصبی برای هر سازمانی ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد : رویکرد روابط عمومی سازگار را باید در سازمان ها جاری و ساری کنیم و آن را ارتقا دهیم یعنی در جهت روابط اثربخش تلاش کنیم و این یعنی روابط درست در سازمان و روابط فراگیر با تمام سازمان ها در بیرون سازمان .

به گزارش موج، علیرضا جعفری مجری پروژه وب سایت پارس خودرو، در ادامه این مراسم، ایده ها و خلاقیتهای به کار رفته در قسمتهای مختلف وب سایت از جمله صفحات محصولات، مدیران، تاریخچه و... را معرفی کرد.

وی با اشاره به برنامه ریزی سایت برای مخاطبان مختلف از جمله تامین کنندگان، بازدیدکنندگان و... فرایند تحقیقاتی طی شده برای تولید وب سایت پارس خودرو و گفت: نگهداری و توسعه سایت لازمه رسیدن به اهداف حضور در دنیای مجازی است.

جعفری با اشاره به اینکه دنیا هر لحظه در حال تغییر است، تصریح کرد: در شرایط کنونی سریعترین، ارزان ترین و موثرترین ابزار برای انتقال پیام از یک سازمان به سراسر دنیا اینترنت است و بسیار به جاست که از ابزارهای این چنینی برای نیل به اهداف عالی سازمانها و کسب و کارهای ایرانی هر چه بیشتر و بهتر استفاده کنیم./پرشینن خودرو

 

قیمت انواع خودرو در بازار ایران

 

 رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
معرفی شرکت باربری و اتوبار تهران
| قیمت لپ تاپ سونی | قیمت لپ تاپ دل
اجاره اتومبیل های لوکس در تهران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.