522376-161241.jpgبا صدور حکمی از سوی حمید رضا مظاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی تهران "سید فرجام کمانه" به عنوان "مشاور ارتباطات و اطلاع رسانی" این شرکت معرفی شد .

در بخشی از این حکم آمده است : " انتظار می رود با عنایت به اهداف و رسالت های شرکت در حوزه صنعت،شهرک های صنعتی و صنایع کوچک در چارچوب قوانین و مقررات با همدلی معاونان،مدیران و همکاران محترم همچنین تعامل و بهره گیری از ظرفیت رسانه های جمعی و سایر ابزارهای ارتباطی با اتکا به خداوند متعال موفق باشید. "

این دانش آموخته رشته خبرنگاری گرایش علوم استراتژیک دانشکده خبر که مقطع کارشناسی ارشد خبرنگاری بین المللی همین دانشکده را نیز در کارنامه خود دارد، از سال 1373 فعالیت رسانه ای خود را با روزنامه آفتابگردان آغاز و علاوه بر همکاری با رسانه های مختلف در این مدت مسئولیت روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، عضویت در شورای اطلاع رسانی وزارت صنایع و معادن (دولت دوم اصلاحات)، عضویت در شورای اطلاع رسانی سازمان محیط زیست ایران، دبیر ستاد هوای پاک کشور و مدیریت روایط عمومی مجمع متخصصین ایران را نیز تجربه کرده است.

چند روز پیش از این "احد میرزایی" دانش آموخته روزنامه نگاری که مسولیت روابط عمومی ایدرو ، بیمه مرکزی ، ایساکو و ... بر عهده داشت نیز با حکم معاون وزیر صنعت معدن و تجارت به عنوان مدیر جدید روابط عمومی و بین الملل  سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران منصوب شد.رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.