همزمان با دومین روز از کنفرانس ژنو 2 که از روز گذشته (چهارشنبه) و با موضوع یافتن راه حلی برای بحران سوریه در شهر مونترو سوئیس آغاز شد، روز جاری (پنجشنبه) جلسات کارشناسی هیات های شرکت کننده در این کنفرانس در شهر ژنو و پشت درهای بسته بدون حضور رسانه ها برگزار می شود.
 
به گزارش ایرنا، در نشست امروز، هیات های کارشناسی ابعاد گوناگون مربوط به نحوه اجرای بیانیه ژنو یک را که 18 ماه پیش بین اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل امضا شده است، مورد بحث و بررسی های کارشناسی قرار خواهند داد.
 
با توجه به اختلاف نظر عمیق میان طرف سوری و کشورهای شرکت کننده درکنفرانس ژنو 2 درباره چگونگی حل بحران سوریه، به نظر می رسد کنفرانس ژنو افق چندان روشنی نداشته باشد.
 
با مقایسه مطالبی که ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه روز گذشته در کنفرانس مطرح کرد با مطالب مطرح شده از سوی وزیران خارجه دیگر کشورها و همچنین سخنان احمد الجربا رهبر گروه مخالفین موسوم به ائتلاف ملی سوریه، می توان اینگونه نتیجه گرفت که سوریه در این جلسه کاملا تنها مانده بود و تقریبا همه کشورهای شرکت کننده و گروه مخالفین سوریه، در تیمی قرار گرفته بودند که هدایت آن را جان کری برعهده داشت.
 
شاید به همین دلیل بود که آمریکا به شدت مخالف حضور ایران در این کنفرانس بود. درصورتی که تهران در کنفرانس ژنو 2 حضور می یافت، وزن اجلاس تغییر می کرد و جریان یکسویه حملات دیپلماتیک به هیات دولت سوریه در این اجلاس متوقف می شد.
 
طبق برنامه از پیش تعیین شده و براساس سخنانی که اخصر ابراهیمی نماینده ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب در امور سوریه شب گذشته مطرح کرد، قرار است فردا جمعه، آخرین روز این کنفرانس در شهر ژنو و به صورت گفت و گوهای سوری-سوری برگزار شود.

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.