تاريخ : | | نویسنده : hidecor

اخبار حوادث - پسر دانش‌آموز به قصد انتقام‌جویی دست به جنایت زد

جزئیات تازه از پرونده قتل معلم جبر

پرونده یک دانش‌آموز چهارده ساله آمریکایی که متهم شده پس از تعرض به معلم خود، او را به قتل رسانده است،

اخبار,اخبار حوادث, انتقام‌جویی

 

با کشف جزئیات تازه از این جنایت، وارد مرحله تازه‌ای شد.مومی را به خود جلب کرد اما خبری از جزئیات این قتل منتشر نشده بود. تا این که پس از دستگیری مظنون، تحقیقات اولیه انجام و ابعاد بیشتری از پرونده کشف شد. (گزارش این قتل در شماره بیست ونهم آبان تپش منتشر شده بود.)فیلیپ چیزم، نوجوان چهارده ساله حالا با اتهام تجاوز به عنف، قتل و دزدی مسلحانه رو به روست.

 

دادستان گفته از مقامات می خواهد فیلیپ در دادگاه بزرگسالان محاکمه شود. در کیفرخواست صادره علیه این نوجوان، اعمال او بسیار خشن، وحشتناک و غیرقابل ذکر، توصیف شده است. او توضیح داده متهم درباره اتهام تجاوز و دزدی مسلحانه، در دادگاه نوجوانان و در ارتباط با اتهام قتل در دادگاه بزرگسالان محاکمه می شود.

این نوجوان در حالی که تیغ در دست داشت، با تهدید معلم خود، کارت های اعتباری، گوشی تلفن همراه و لباس های او را به زور گرفت.

طبق مدارک موجود، قتل ریترز، معلم بیست و چهار ساله جبر، به وسیله یک تیغ در توالت مدرسه صورت گرفت. این معلم جبر، در میان دوستان و دانش آموزان مدرسه چهره محبوبی بود و همه از او به نیکی یاد می کردند. این زن عاشق شغلش بود و دانش آموزانش را همواره تشویق به درس خواندن می کرد تا آینده خوبی را برای خودشان بسازند. یکی از دوستان او گفت: همیشه خوشحال بود و هرگز نمی توانستی او را در حالت عصبانیت ببینی. این اتفاق واقعا تکان دهنده است.

یکی از مسئولان مدرسه نیز درباره او گفت: او همیشه لبخند می زد و به سوالات دانش آموزان براحتی پاسخ می داد و حتی برخی دانش آموزان، مشکلات شخصی و خانوادگی شان را با او در میان می گذاشتند. ریترز یک معلم واقعی بود و هرگز بابت کارهایی که انجام می داد، سر کسی منت نمی گذاشت.او واقعا خالصانه و صمیمانه کار می کرد.

آن طور که در پرونده آمده، ریترز در روز حادثه به دلیل اشغال بودن دستشویی معلمان، به سرویس بهداشتی دختران دانش آموز رفت.این در حالی بود که فیلیپ او را تعقیب می کرد. در دستشویی دختران کسی جز فیلیپ و معلم جبرش نبود و فیلیپ با استفاده از این فرصت، در را قفل کرد و با یک تیغ به تهدید معلم خود پرداخت و نقشه شومش را اجرا کرد. متهم پس از آن چند مشت به صورت زن جوان زد و بعد او را با همان تیغ به قتل رساند. جسد معلم جبر داخل یک سطل آشغال در جنگلی در نزدیکی مدرسه کشف شد. پلیس گفته جسد او از ارتفاع ده متری به پایین پرت شده است.

 

هنوز اعلام نشده فیلیپ چطور توانسته جسد را از داخل مدرسه به بیرون منتقل کند. یکی از همکلاسی های فیلیپ گفته است روز حادثه، فیلیپ سر کلاس جبر به موسیقی گوش می داد، و به همین دلیل ریتزر از او خواست بعد از پایان کلاس بماند تا کمی با هم صحبت کنند.هرچند این صحبت دوستانه بود، فیلیپ برای انتقام گیری تا پایان کلاس ها صبر کرد.

وکلای فیلیپ به سوالات خبرنگاران پاسخی نداده اند. آنها مشغول بررسی پرونده هستند تا بتوانند راهی برای دفاع از موکل خود پیدا کنند.

بررسی سوابق خانوادگی فیلیپ نشان می دهد او در خانواده ای آشفته زندگی می کرد. زمانی که فیلیپ دو ساله بود، پدر و مادرش از هم جدا شدند و پدرش به دلیل اعتیاد به الکل و سوءرفتار، از دیدن پسرش محروم شد.

 

پدر او که یک ارتشی بود، اکنون درباره این اتفاق اظهارنظری نکرده اما مادر فیلیپ گفته است قلب او به خاطر این اتفاق شکسته و از آنچه به سر خانواده ریتزر آمده، بسیار متاسف است اما پسرش را بسیار دوست دارد و فیلیپ در دنیا برای او از هر چیزی با ارزش تر است به همین دلیل سعی خواهد کرد از فرزندش دفاع و کاری کند که او به مجازات کمتری محکوم شود.
اخبار حوادث - جام جمرپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
معرفی شرکت باربری و اتوبار تهران
| قیمت لپ تاپ سونی | قیمت لپ تاپ دل
اجاره اتومبیل های لوکس در تهران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.