تاريخ : | | نویسنده : hidecor

 
اخبار حوادث - بی‌هوش کردن زنان با خرمای خیراتی

زنی که همراه دختر و یکی از اقوامش با تعارف خرما و نوشیدنی خیراتی، زنان را در گورستان بی‌هوش و اموالشان را سرقت می‌کردند، از سوی پلیس آگاهی استان کرمانشاه دستگیر شدند.

به گزارش جام جم، مجتبی ملکی، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در این باره گفت: چندی پیش زنی با حضور در دادسرا، از زنی به اتهام بی هوش کردن وی و سرقت اموالش شکایت کرد.

در تحقیق از شاکی معلوم شد روز حادثه در گورستان شهر بر سر مزار یکی از اعضای خانواده اش، زنی به وی خرما و نوشیدنی خیراتی تعارف کرده و او پس از خوردن آن،از هوش رفته و وقتی به هوش آمده، متوجه شده طلا و پول همراهش سرقت شده است.

وی افزود: با تشکیل پرونده و چهره نگاری رایانه ای، جستجو برای دستگیری زن سارق آغاز شد. در ادامه تحقیقات، زنان دیگری نیز با حضور در دادسرا و پلیس آگاهی، از زنی به اتهام سرقت اموالشان در گورستان شکایت کردند و در ادامه مشخص شد همگی در دام زنی گرفتار شده اند که پلیس در تعقیب اوست.

اعتراف زن سارق
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه یادآور شد: در ادامه جستجو ها و به دست آمدن سرنخ هایی، ماموران چند روز پیش مخفیگاه زن سارق را شناسایی و او را دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهم با انتقال به پلیس آگاهی، به جرمش با همدستی دخترش و یکی از اقوام خود اعتراف و عنوان کرد دخترم و زنی که با ما همدست بود، در گورستان شهر زنانی را که طلا همراه داشتند، شناسایی می کردند و من نیز با تعارف آبمیوه و خرمای مسموم آنها را بی هوش و به کمک دو همدستم، اموالشان را سرقت می کردیم.

در پی اظهارات متهم، دو همدست وی نیز طی عملیات جداگانه دستگیر شدند و به همدستی با متهم پرونده در دزدی های سریالی اعتراف کردند.

ملکی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات برای مشخص شدن دیگر جرایمشان و کشف اموال سرقتی از آنها ادامه دارد. افرادی که به شیوه ای مشابه در دام سارقان زن گرفتار شده اند، می توانند با حضور در دادسرای کرمانشاه و پلیس آگاهی این شهر، از متهمان شکایت و پرونده خود را پیگیری کنند.

اخبارحوادث -جام جمرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.