آیت‌الله مکارم‌شیرازی گفت: منطق سران آمریکا در تولید و پخش فیلم علیه مقدسات مسلمانان نشان از منطق رذل و پست آن‌ها است.

به گزارش مركز خبر حوزه، این مرجع تقلید در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد اعظم با اشاره به پخش فیلم ضد اسلامی در آمریکا اظهار كرد: فیلمی که در آمریکا توسط یک صهیونیزم با دریافت 5 میلیون دلار ساخته و پخش شد در اوج وقاحت است.

وي با بیان این‌که «آمریکائی‌ها با تولید این فیلم آبروی خودشان را از دو جهت بردند» ادامه داد: سران آمریکا ابتدا با ترفندهای اسلامی وارد مصر شدند تا شاید بیداری‌های اسلامی را به نفع خود جلوه دهند ولی با تولید این فیلم و توهین به مقدس‌ترین مقدسات مسلمانان چهره واقعی خود را به همه نشان دادند و ثابت کردند چه قدر انسان‌های کثیف و بی آبرویی هستند.

این مرجع تقلید عکس‌العمل مسلمانان در مقابل این توطئه را نشانه یکپارچگی آنان در مقابل دشمنان اسلام دانست و گفت: با تولید این فیلم می‌خواستند مسلمانان را با مسیحیان به جان هم بیاندازند که با عکس‌العمل به موقع و یکپارچه مسلمانان،‌ این توطئه ناکام ماند.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی با بیان این‌که «هرکسی از هولوکاست حرف بزند محکوم به زندان می‌شود» تصریح کرد: آمریکائی‌ها توهین به مقدسات یک میلیارد و چهارصد میلیون مسلمان را آزادی بیان تلقی می‌کنند و آن را محکوم نمی‌کنند، ولی اگر کسی بخواهد در مورد هولوکاست؛ سخنی بگوید او را محکوم کرده و زندانی می‌کنند‌.

وي ادامه داد: آمریکائیان با تولید و پخش این فیلم موجب نارآمی و ناامنی در سراسر جهان شدند.

این مرجع تقلید با بیان این‌که «منطق دشمنان قرآن و اسلام منطق توهین است» خاطرنشان كرد: منطق سران آمریکا در تولید و پخش فیلم علیه مقدسات مسلمانان نشان از رذل و پست بودن آنهاست.

آیت‌الله مکارم‌شيرازي در پایان با بیان این‌که «کسانی که می‌خواهند با آمریکا رابطه دوستی داشته باشند باید از این حادثه عبرت بگیرند» افزود: کسانی که هنوز فکر می‌کنند آمریکا و رژیم صهیونستی می‌تواند به آنها کمک کند اشتباه می‌کنند، آنها باید از این حادثه عبرت گرفته و به منطق وحشی و آدم کشی آنها پی ببرند.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.