تاريخ : | | نویسنده : hidecor
مهر: نماینده شهرستانهای مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی خشکسالی را زلزله خاموش در این استان عنوان کرد.

محمد مهدی برومندی شامگاه پنج شنبه در اولین جشنواره ملی مردمی انجیر استهبان، گفت: طی چهار سال گذشته استان فارس به دلیل خشکسالی‌های پیاپی لطمات فراوانی دیده که در این میان مسئولین وزارت جهاد کشاورزی باید نسبت به تصویب خشکسالی در این استان اقدام کنند.

وی تاکید کرد: زمانیکه ۲۸ درصد از اشتغال استان به کشاورزی تعلق دارد بنا بر این خشکسالی نه تنها به مباحث مالی مردم بلکه به اشتغال استان نیز لطمه وارد کرده بنابراین باید با تخصیص اعتبارات خشکسالی به فکر کمک به زندگی مردم باشیم.

نماینده شهرستانهای مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس تصریح کرد: ۸۰ هزار حلقه چاه این استان با ۱۰. ۳ میلیارد متر مکعب برداشت آب توسعه کشاورزی استان را به همراه داشته در حالیکه امروز تمامی این چاه‌ها دچار مشکل شده‌اند.

برومندی یادآور شد: ۱۶. ۶ درصد از ارزش افزوده فارس به بخش کشاورزی تعلق دارد و ۱۲ درصد از تولیدات بخش کشاورزی و دامی کشور در این استان تولید می‌شود که با وجود چنین آماری توجه به رفع مشکلات خشکسالی باید در اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی قرار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های صنعتی در این استان وجود ندارد تاکید کرد: زمانیکه ارزش افزوده اصلی استان و میزان اشتغالزایی فارس از بخش کشاورزی است یعنی زیر ساخت‌های صنعتی در این استان مناسب نیست.

نماینده شهرستانهای مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس یادآور شد: صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در این استان مناسب و چشم گیر نیست که در این راستا باید به فکر ارائه راهکارهای مناسب باشیم.

 «آیت الله ایمانی» محور همدلی و اتحاد در فارس

برومندی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فضای کار و تلاش در مجمع نمایندگان استان فارس، گفت: نماینده ولی فقیه در استان فارس محور اتحاد و همدلی در استان و مجمع نمایندگان فارس است.

وی تاکید کرد: این فضای کار و تلاش موجود در استان فارس بهترین فرصت برای توسعه زیر ساخت‌ها و افزایش خدمات رسانی به مردم است.

نماینده شهرستانهای مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان استان فارس از کمترین تلاشی برای توسعه و پیشرفت استان فارس کوتاهی نمی‌کنند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.